Anketa

Z diskuze...

Reklama

INFO: na icq 409 959 124 alebo Tib0r@zoznam.sk KdeJe - internetový portálSurf.skCS GameWorldBNN

»Záhady (3)

http://new.nazory.eu/image/15287181
Ak vás článok zaujal a chcete vedieť viac kliknite na zobraziť celé v pravo dole ...

William Rutledge vystupující na internetové síti pod pseudonymem „retiredafb“ zveřejnil to co sliboval a avizoval. Jde o dva videosnímky na kterých je velmi zřetelným způsobem natočena bytost, kterou měla posádka tolik diskutované a zatím nejasné mise „Apollo 20“ nalézt v havarovaném kosmickém objektu. Matrix-2001 vám exkluzivně přináší obě dvě videa, které jsou aktuálně k dispozici. Nachází se na jiném internetovém zdroji (doposud šlo tradičně o You Tube). Jak jsem zjistil Rutledge sem přenesl i ostatní svá videa (poté co byla kýmsi na You Tube zlikvidována). Na tomto novém zdroji je možnost všechna prezentovaná videa i privátně stáhnout. Chci upozornit, že zveřejněním proklamovaných videí se kauza ohledně Apollo 20 přesouvá do zcela nové kvalitativní roviny. Po prostudování obou snímků na kterých je vidět humanoidní bytost ženského pohlaví velmi malého vzrůstu v mumifikovaném stavu jsem osobně přesvědčen o pravosti prezentovaného materiálu – je to samozřejmě čistě intuitivní záležitost.
Kameň je umiestnený v múzeu v Amsterdame. Sem sa dostal po tom, čo ho v roku 1969 od amerického veľvyslanca Williama Middendorf dostal vtedajší holandský predseda vlády Willem Drees. Kameň údajne pochádza z prvého pristátia človeka na Mesiaci.
Americký Národný úrad pre letectvo a vesmír (NASA) a rozličné astronomické spoločnosti dostali veľké množstvo listou a e-mailov od anonymných ľudí, ktorí sa obávajú konca sveta v roku 2012. Na webe je totiž mnoho informácií o rôznych verziách apokalypsy, ktorá svet údajne čaká už o tri roky. Medzi najčastejšie teórie o konci sveta patrí kolízia Zeme s fiktívnou planétou zvanou Nibiru, smrteľná aktivita Slnka či zvláštne planetárne pohyby v centre našej galaxie, ktoré zabijú všetko živé na planéte.
 
Design By T!B0